Львівська політехніка та 1-й батальйон безпілотних систем «Хижаки висот» підписали Меморандум про співпрацю

Наталія Павлишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото з підписання меморандуму про співпрацю

Національний університет «Львівська політехніка» та 1-й батальйон безпілотних систем «Хижаки висот» підписали Меморандум про співпрацю, спрямований на розвиток освітніх, наукових та інноваційних ініціатив.

Співпраця реалізовуватиметься на базі Інституту інформаційно-комунікаційних технологій та електронної інженерії та охоплюватиме три ключові напрями. Перший із них – спільні освітні програми, які передбачають інтеграцію найактуальніших інженерних трендів і практичного досвіду у навчальний процес.

Другий напрям – розвиток ветеранського лідерства через залучення ветеранів до викладання, наставництва та менторської підтримки студентів.

Третій – створення можливостей для військовослужбовців здобувати якісну вищу освіту та розширювати професійні компетентності.

Фото з підписання меморандуму про співпрацю Фото з підписання меморандуму про співпрацю Фото з підписання меморандуму про співпрацю Фото з підписання меморандуму про співпрацю Фото з підписання меморандуму про співпрацю Фото з підписання меморандуму про співпрацю Фото з підписання меморандуму про співпрацю Фото з підписання меморандуму про співпрацю Фото з підписання меморандуму про співпрацю